Opłatek

Jarosław 13 styczeń 2015r.

Spotkanie opłatkowe

Minął stary rok, rozpoczął się nowy rok , a wraz z nim przyszedł czas na tradycyjne już spotkanie opłatkowe organizowane przez nasze Koło.
W tym roku odbyło się ono 13 stycznia w Sali Sanu przy ul. Piekarskiej.
Na opłatek oprócz naszych członków przybyli również zaproszeni goście w osobach : sekretarza Urzędu Miasta Jarosławia pana Jana Biłasa, który reprezentował burmistrza Miasta Jarosławia pana Waldemara Pawlaka, naczelnika wydziału kultury, turystyki i promocji Miasta Jarosławia pani Joanny Mordarskiej i wice przewodniczącego Rady Miasta Jarosławia pana Tadeusza Słowika.
Spotkanie rozpoczął prezes Koła Grzegorz Graboń witając wszystkich zebranych i oddając głos zaproszonym gościom.
Członek Zarządu Koła pan Edward Bańko odczytał listy gratulacyjne skierowane do nas na tę okazję przez panią Wojewodę Podkarpacką Małgorzatę Chomycz Śmigielską oraz pana Posła na Sejm RP Tomasza Kuleszę.
Następnie głos zabrał ojciec Franciszek, który poprowadził wspólną modlitwę . Wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.
Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólna zabawę przy muzyce. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd, wspólnych tańców i rozmów przy stole. W spotkaniu wzięło udział 80 osób. Spotkaniem opłatkowym nasze Koło rozpoczęło kolejny rok swojego istnienia i działalności na rzecz ludzi chorych na cukrzycę.DSC06583DSC06591DSC06595DSC06600DSC06605DSC06640DSC06647DSC06667DSC06685DSC06688

Możesz również polubić…

Skip to content