Rajd nordic walking w Radawie

W ramach realizacji zadania ze sportu , kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych dofinansowanego ze środków PFRON , w sobotę 11 czerwca pojechaliśmy grupą 50 osobową do Radawy – miejscowości położonej niedaleko Jarosławia w gminie Wiązownica , słynącej ze zdrowotnego mikroklimatu. Mikroklimat ten bierze się z położenia tej niewielkiej wsi pośród lasów sosnowych. Jest on zbliżony do klimatu panującego nad morzem.

O godzinie 10 – tej dotarliśmy nieopodal zalewu radawskiego i tam po rozgrzewce , udaliśmy się trasą do nordick walking, Przeszliśmy 6 kilometrów trasą , która prowadziła nas przez bardzo piękną okolicę, rzekę Lubaczówkę, las sosnowy. Pogoda dopisywała. Meta naszego rajdu znajdowała się      w ośrodku ARKADIA , gdzie po przyjściu zjedliśmy pyszny obiad.

Następnie wszyscy uczestnicy mieli czas wolny, który mogli wykorzystać  w dowolny sposób. Wszyscy , z niewielkimi wyjątkami poszli na długie spacery. Ponownie spotkaliśmy się wspólnie o godzinie 15 – tej w ośrodku ARKADIA , tym razem na grillu. Bardzo miło spędziliśmy ten dzień , również dzięki temu, że był z nami Pan Stanisław, który umilił nam pobyt w Arkadii śpiewem i grą na akordeonie. Po zjedzeniu kiełbasek i kiszki , zmęczeni ale szczęśliwi, udaliśmy się  w drogę powrotną do Jarosławia.

DSC00287 DSC00288 DSC00289 DSC00312 DSC00331 DSC00357 DSC00365

Możesz również polubić…

Skip to content