Wigilia

W poniedziałek 19 grudnia spotkaliśmy się w Restauracji Klasyczna aby zjeść  wigilijną kolację. Wspólnie z nami do wigilijnego stołu zasiedli :Ks. Prałat Marian Bocho, Wice Przewodniczący Rady Miasta Pan Tadeusz Słowik, Dyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Pani Renata Chlebowska oraz Prezes Gminnej Spółdzielni „ Samopomoc Chłopska” w Jarosławiu Pan Tadeusz Presz. Po zaśpiewaniu kolędy „Wśród nocnej ciszy” i odczytaniu ewangelii o narodzeniu Jezusa przez Ks. M. Bocho, głos zabrał Prezes naszego Koła G. Graboń , który wraz z Wice Prezesem Koła E. Bańko wręczył Srebrną Odznakę za Zasługi dla PSD Panu Prezesowi Tadeuszowi Presz.

Następnie życzenia zebranym złożył Pan T. Słowik i w imieniu Burmistrza Miasta Jarosławia Pani R. Chlebowska. Po podzieleniu się opłatkiem zasiedliśmy do wspólnej Wigilii. Na stole nie zabrakło barszczu z uszkami, kapusty, ryby, pierogów, gołąbków, kompotu i pysznych świątecznych wypieków.

Po zjedzeniu kolacji Pani Krystyna Mikłasz poprowadziła wspólne kolędowanie. Wieczór spędziliśmy w miłej , rodzinnej atmosferze.

dsc01425 dsc01427 dsc01428 dsc01432 dsc01435 dsc01453

Możesz również polubić…

Skip to content