Imprezy okolicznościowe

Koło PSD wspólnie ze Stowarzyszeniem DPJ od początku br. organizowało dla swoich członków wspólne imprezy okolicznościowe.

W styczniu zorganizowano zabawę karnawałową w Restauracji Klasyczna. Przy muzyce bawiło się  w styczniu 50 osób. 16 lutego obchodziliśmy Tłusty Czwartek. Na tradycyjne w tym dniu pączki do siedziby Koła przyszło 60 osób. W godzinach popołudniowych odbyła się zabawa ostatkowa, w której udział wzięło 50 osób.

8 marca obchodziliśmy wspólnie Dzień Kobiet. Na wspólnym obiedzie w Restauracji Klasycznej spotkało się 50 Pań i Panów. Prezes Koła PSD Pan Grzegorz Graboń wraz z Członkiem KR DPJ Panem Antonim Walczyszynem wręczyli wraz z życzeniami zebranym Paniom słodkie prezenty. Po obiedzie odbył się okolicznościowy występ Pana Henryka Maśkiewicza z małżonką Czesławą. Pan Henryk wystąpił z oryginalnym programem już nie pierwszy raz. Na dwóch poprzednich imprezach również przedstawiał nam swoje autorskie programy. Na zabawie ostatkowej oprócz Pana Henryka z monologiem wystąpił również nasz Członek Pan Mariusz Bobowicz, który występuje w grupie teatralnej prowadzonej przez Panią D. Białek. Występy obu Panów zebrani nagrodzili gromkimi brawami.

Poniżej fotorelacja z opisanych imprez.

Możesz również polubić…

Skip to content